Block content
Головна » 2018 » Січень » 3 » Чергова перемога команди "Малюк-Альянс"
12:34
Чергова перемога команди "Малюк-Альянс"
2 січня 2018 року в приміщенні спортивного комплексу с. Байрак були проведені зональні ігри з міні-футболу «Різдво-2018» серед учнів 1-4 – х класів. На змагання з командою «Малюк-Альянс» завітали однолітки з Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, команда «Берест». Через відсутність команди «Таврійчата» з Русанівського НВК були внесені зміни до порядку проведення гри. Команди змагалися два тайми по 20 хвилин.
Перемогу в цьому матчі здобув «Малюк-Альянс» із рахунком 10:1. Кращим бомбардиром став учень 3 класу Байрацького НВК Самілик Сергій, який забив у ворота суперника 6 голів.

Категорія: Наша школа | Переглядів: 11 | Додав: РуденкоЛ | Рейтинг: 0.0/0