Логін:
Пароль:

Байрацький НВК

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Байрачан 
Форум » Учнівський форум » Учнівські питання » Взаємовідносини учнів у школі (Чи можна вважати сучасні взаємовідносини між учням дружніми?)
Взаємовідносини учнів у школі
ВладиславДата: Четвер, 07.04.2011, 15:05 | Повідомлення # 1
Генерал-полковник
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Ми вважаємо, що на даному етапі взаємовідносин між учнями в школі, частіше є просто товариськими., а ніж дружніми.. Багато учнів спілкуються між собою тільки з якоюсь певно користю для себе.

Владислав

AlinkaДата: Четвер, 12.05.2011, 14:05 | Повідомлення # 2
Група: Видалені

Я з цим згодна. Нині діти спілкуються частіше по вигоді, а ніж по дружбі weep sad

ЯнаДата: Середа, 08.06.2011, 10:39 | Повідомлення # 3

Не завжди, але можна, адже є й справжні ДРУЗІ!!!

SaniaДата: Середа, 08.06.2011, 13:01 | Повідомлення # 4

Це безперечно.Хоча ,іноді,трапляються такі,як нерозлийвода.

Spid-xxxДата: Середа, 08.06.2011, 13:04 | Повідомлення # 5

Ойойой оце ви загнали. Вишо прикалуєтесь. Ви хочете сказать шо в мене немеє офігенних друзів у школі. dry

АняДата: Середа, 08.06.2011, 13:08 | Повідомлення # 6

Згодна із Олександром, в школі ми маємо хоча, можливо і по одному,але справжньому другові. За 10 років навчання школа подарувала мені найкращу подругу Павучек Олену. Вона найкраща!!!!!!

ЯнаДата: Середа, 08.06.2011, 13:24 | Повідомлення # 7

Друзів пізнаєш у біді!

AdminДата: Неділя, 29.07.2012, 23:53 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
на мою думку, справжніх друзів має бути не багато, осіб 3-5. це ті люди які завжди цікавляться твоїм настроєм, підтримують тебе. groupjump з іншими людьми ми спілкуємося тільки з потреби у спілкуванні, вони лише на час заміняють справжніх друзів, і взагалі мені здається що із збільшенням нашого віку у нас друзів стає все менше й менше cry

Было плохо, но будет гораздо лучше!

АлёнкаДата: Четвер, 27.09.2012, 12:20 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Учні школи
Друзів стає більше, адже ми знайомимося з багатьма новими людьми, але вірних друзів. . . wink

Альона Домашенко

Форум » Учнівський форум » Учнівські питання » Взаємовідносини учнів у школі (Чи можна вважати сучасні взаємовідносини між учням дружніми?)
Сторінка 1 з 11
Пошук: